Midyat Umut Kervanı yüzlerce yetimi bayram öncesi giydirerek sevindirdi

Midyat Umut Kervanı, 'Yetim Giydirme Programı' kapsamında Ramazan Bayramı öncesi 260 yetime bayramlık giysi yardımında bulundu.

Midyat Umut Kervanı yüzlerce yetimi bayram öncesi giydirerek sevindirdi
Bu içerik 82 kez okundu.

Midyat Umut Kervanı, hayırsever iş adamı Sabahattin Evrensel tarafından bağışlanan 24 bin lira değerindeki giyim malzemelerini bayram öncesi yetimlere ulaştırdı.

 

Bayram öncesi bayramlıklarına kavuşan yetim çocukların sevinci fotoğraf karelerine yansıdı.

Midyat Umut Kervanı Yardım Komisyonu Başkanı Nureddin Ayyıldız, yaptığı açıklamada, Midyat Umut Kervanı olarak, her yıl olduğu gibi bu sene de çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ettiklerini belirtti.

 

Ayyıldız, hayırsever iş adamı Sabahattin Evrensel’in bağışladığı bayramlık giysileri Midyat merkez ve kırsal mahallelerdeki yetimlere ulaştırdıklarını söyledi.

Ayyıldız, “Midyat Umut Kervanı ‘Yetim Giydirme Programı’ kapsamında bu yıl hayırsever iş adamı Sabahattin Evrensel kardeşimizin bağışladığı 260 kişilik yetimi giydirecek şekilde giyim bağışında bulundu. Biz de Midyat Umut Kervanı olarak Midyat merkez ve kırsal mahallelerdeki yetimlere ulaştırdık. Allah Sabahattin Evrensel kardeşimizden razı olsun. Kendilerine teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.(İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gençliğin İmanını Kim Koruyacak?
Gençliğin İmanını Kim Koruyacak?
ALLAH İÇİN VER(EBİL)MEK
ALLAH İÇİN VER(EBİL)MEK