Umut Kervanı Hayır Sahiplerine Plaket Takdim Etti

Mardin Umut Kervanı, İnsani yardım alanında elini taşın altına koyan hayırseverlere plaket takdim etti.

Umut Kervanı Hayır Sahiplerine Plaket Takdim Etti
Bu içerik 247 kez okundu.

Mardin merkez ve ilçelerinde düzenli yardım çalışması yapan Mardin Umut Kervanı, insani yardım alanında katkı sunan hayırseverlere plaket verdi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Mardin Umut Kervanı Başkan Yardımcısı Hadi Çakar, İnsani yardım alanında farkındalık oluşturmak ve teşekkür etmek için gerek sahadaki çalışmalarımıza destek veren hayırsever hemşerilerimize gerekse Umut Kervanı Vakfı aracılığıyla su kuyularının açılmasını sağlayan hayırsever hemşerilerimize plaket verdik” dedi.

Afrika ve Bangladeş’te Üç Su Kuyusunu Açan Hayırseverlere Plaket Verildi

Çakar sözlerine şöyle devam etti:

“Bu minvalde Afrika ve Bangladeş’te “Bira Mala Hacê Su Kuyusu, Halime ve Salih Dağ Su Kuyusu ve Merhum Mehmet Andiç Su Kuyusu adıyla su kuyularının açılmasında tüm sponsorluğu üstlenen Mardin’in Mazıdağı, Nusaybin ve Artuklu’ya bağlı Ortaköy Mahallesindeki hayırseverlere teşekkür plaketi verdik.”

İnsani Yardım Çalışmalarında Elini Taşın Altına Koyan Okullara Plaket Verildi

Çakar, “Yine yetim ve muhtaçlara yönelik insani yardım çalışmalarında duyarlılık sahibi olan Hacı Suphiye Bölünmez İmam-Hatip Ortaokulu’nun ve Mardin İMKB Sosyal Bilimler Lisesi’nin öğrencileri, velileri, öğretmenleri ve idareleri adına okul müdürlerine plaket takdim ettik” şeklinde konuştu.

Hayırsever İş adamına Plaket Verildi

Yetim çalışmalarında verdiği desteklerden dolayı Üstün A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanına da plaket takdim ettiklerini belirten Çakar, hayırseverlere teşekkür etti.

Mardin Medya

mardin umut kervanı yardım hayırsever plaket teşekkür
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALLAH İÇİN VER(EBİL)MEK
ALLAH İÇİN VER(EBİL)MEK
Üniversite (deki tehlikenin farkında mısınız?)
Üniversite (deki tehlikenin farkında mısınız?)