Umut Kervanı muhtaç ailelere yardımda Şubat'ta da hız kesmedi

Mardin’in Artuklu ve Yeşilli ilçe merkezlerinde ve köylerde insani yardım faaliyetlerini yürüten Mardin Umut Kervanı, şubat ayı faaliyet raporunu kamuoyuyla paylaştı.

Umut Kervanı muhtaç ailelere yardımda Şubat'ta da hız kesmedi
Bu içerik 308 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Şubat ayı içerisinde yapılan yardımlarla ilgili açıklamada bulunan Mardin Umut Kervanı Sekreteri Abdurrahim Özgün, yardımlarının aralıksız devam edeceğine dikkat çekti.

Şubat ayı itibariyle toplamda 206 aileye 23 bin 200 TL değerinde yardım ulaştırdıklarını kaydeden Özgün, katkılarından dolayı özellikle hayırseverlere teşekkür etti.

Mağdur, muhtaç ve yetim aileler yararına Nisan ayında açmayı planladıkları kermes için çalışmalara başladıklarını kaydeden Özgün, bu hususta da hayırsever esnaftan katkı beklediklerini ifade etti.  

Özgün, “Allah'ın izniyle bu çalışmalarımız devam edecek. Tabii hayırsever kardeşlerimizin katkı ve destekleri ile biz bu çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu konuda sadece köprü görevini görüyoruz. Yardımlarımıza devam edebilmek için yetim ve muhtaç ailelerimiz adına hayırsever kardeşlerimizden destek bekliyoruz. Gelin siz de bizimle muhtaçlara umut olun. Rabbim, şimdiden yapacakları yardımları kabul etsin.” dedi. (İLKHA)

mardin umut kervanı şubat ayı yardım faaliyetleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Kur’an’a Atılan İmza
Kur’an’a Atılan İmza
Eğitimde Kayıp Nesil Korkusu
Eğitimde Kayıp Nesil Korkusu