Tutaşı: “Gençlerimizin spora yönelmesi için çaba veriyoruz”

Mardin Artuklu Belediyesi, ilçede her yönüyle çalışmalarına devam ediyor.

Tutaşı: “Gençlerimizin spora yönelmesi için çaba veriyoruz”
Bu içerik 268 kez okundu.

Mardin Artuklu Belediyesi, ilçede her yönüyle çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşların beklentilerini bilen bir yapıda projelere hayat veren Belediye, gençler ve aileler için de özel çalışmalara hız verdi. Bu bağlamda ilçenin birçok bölgesinde spor sahası, park ve yüzme havuzları konusunda start alındı. Öte yandan Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı da çalışmaları yakından takip ediyor.

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Amacımız gençlerimizin spora yönelmesi ve ailelerimizin güzel vakit geçirecekleri alanların oluşmasıdır.” dedi.

Tutaşı, “Belediye olarak en temel hizmetlerin hemşehrilerimize ulaşması için gece gündüz demeden fedakârca çalışıyoruz. İlçemizin gelişmesini ve değişmesini önemsiyoruz. Bunun yanında vatandaşlarımızın nefes alabilecekleri alanların ortaya çıkması için mücadele ediyoruz. Özellikle gençlerimizi spora daha çok yönelmelerini, geleceğin teminatı olan yavrularımızın ve ailelerinin sosyal olmalarına imkan tanıyacak alanların ortaya çıkmasını istiyoruz. Bu konuda yoğun bir çalışma temposuna başladık.” diye konuştu.

İlçede birçok bölgede park ve spor sahası çalışmalarının sürdüğünü dile getiren Başkan Tutaşı, “Gerek belediyemiz gerekse Spor Toto Teşkilatının katkılarıyla birçok bölge ve mahallede spor tesisi için kazma vuruldu. Bunun yanında bazı yerlerde ise yarı olimpik yüzme havuzları yapıyoruz. Spor tesisi yaptığımız bölgelerde park çalışmaları da yaparak ailelerimize de katkı vermiş oluyoruz. Bu tür çalışmalarımız ara vermeden devam edecek.” şeklinde konuştu. (İLKHA)

mardin artuklu belediye tutaşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gençliğin İmanını Kim Koruyacak?
Gençliğin İmanını Kim Koruyacak?
ALLAH İÇİN VER(EBİL)MEK
ALLAH İÇİN VER(EBİL)MEK