Özcoşar öğrenci toplulukları ile bir araya geldi

Artuklu Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından öğrenci topluluklarının iş ve işlemlerini istişare etmek ve farkındalığı artırmak amacıyla Öğrenci Toplulukları Toplantısı düzenlendi.

Özcoşar öğrenci toplulukları ile bir araya geldi
Bu içerik 429 kez okundu.

Toplantıya Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, Üniversite Genel Sekreteri Doç. Dr. Mustafa Öztürk, genel sekreter yardımcıları, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı ile öğrenci topluluklarının başkanları ve Akademik Danışmanları katıldı.

Toplartıda konuşan Rektör Prof. Dr. Özcoşar, “Öğrenci memnuniyetinin esas alındığı bir anlayışla yola çıkmalıyız. Öğrenci topluluklarımızın işlevselliğini arttıracak özgün çalışmalar ile projeler hazırlanmalı ve bu projelere Sivil Toplum Kuruluşlarının da desteğinin alındığı kapsayıcı bir uygulamayı hayata geçirmeliyiz. Her akademik yıl için yeni bir tema oluşturmalı, çalışmalarımızı bu çerçevede planlamalıyız. Böylesi bir çalışmanın topluluklarımızın etkinlik konusunda ki iştahını açacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Artuklu Üniversitesi kimliğinin oluşturulması noktasında akademik ve idari çalışanlardan öğrencilere kadar tüm kesimin sorumluluk alması gerektiğini belirten Özcoşar, bu sayede üniversitenin hak ettiği seviyeye ulaşmasının mümkün olabileceğini vurguladı.

Kültür, Spor ve Sanat alanında 50’den fazla öğrenci topluluğunun bulunduğunu vurgulayan Özcoşar, varolan toplulukların işlevselliğinin arttırılması ve yeni öğrenci kulüplerin kurulması noktasında her türlü desteğin imkân doğrultusunda sağlanabileceğini söyledi.mardinmedya.net

mardin artuklu artuklu üniversitesi eğitim öğrenci toplulukları özcoşar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üniversite (deki tehlikenin farkında mısınız?)
Üniversite (deki tehlikenin farkında mısınız?)
​Cami cemaati Diyanet’in teravih kararına ne diyor?
​Cami cemaati Diyanet’in teravih kararına ne diyor?