MEB Bakan Yardımcısı Safran Mardin'de

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Safran Artuklu Üniversitesi Vali Kılıçlar salonunda ''Eğitim Liderleri ile Buluşuyoruz'' projesi çerçevesinde Mardin'de görev yapan okul müdürleriyle ile bir araya geldi.

MEB Bakan Yardımcısı Safran Mardin'de
Bu içerik 369 kez okundu.

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan tanıtım videosu izlendikten sonra Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, bütün okul personellerinin gerçek bir ekip ruhu ile hareket ettiğini ve herkesin verilen görevi en iyi şekilde yaptığını söyledi.

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Safran ise, "2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde Bakanlık olarak göreve geldiğimiz günden bugüne sürekli sahada öğretmenlerle birlikte sorunları dinlemek, dertleşmek, ihtiyaçları yerinde görmek için öğretmen ve okul idarecileriyle sürekli görüşme halindeyiz." dedi.

Okul müdürlerine hitap eden Prof. Dr. Safran, bakanlığın eğitim konularına verdiği önemi, 2023 Eğitim Vizyonu'nun genel çerçevesi, dünya standardının üzerinde, açık fikirli, ne yapacağını bilen, araştırmayı bilen nesillerin yetiştikleri ortamın buna uygun olması, teknolojik ve altyapının yeterli ve destekleyici olması gibi konulara değindi.mardinmedya.net

mardin eğitim milli eğitim 2023 vizyonu bakan yardımcısı safran
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İŞE DERİCESİNE SARILMAK DEYİMİ VE HİKÂYESi
İŞE DERİCESİNE SARILMAK DEYİMİ VE HİKÂYESi
ALMAYA ALMAYA NE GÖLLER KURUR
ALMAYA ALMAYA NE GÖLLER KURUR