Üniversitenin yeni yönetimi basınla bir araya geldi

Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, yönetim kadrosu ile birlikte Mardin'de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelerek, üniversitenin yeni dönemdeki vizyonu ve hedefleri konusunda bilgi paylaştı.

Üniversitenin yeni yönetimi basınla bir araya geldi
Bu içerik 446 kez okundu.

Üniversitenin yeni bir sayfa açtığı bu dönemde basının desteğini çok önemsediklerini belirten Rektör Özcoşar, bu doğrultuda sağlanacak işbirliğinden tüm şehrin fayda göreceğini ifade etti.

Basının, üniversitenin en önemli paydaşlarından birisi olması gerektiğinin altını çizen Prof. Dr. Özcoşar, her türlü katkı, eleştiri ve öneriye açık olacaklarını belirtti. 

Üniversitenin Sosyal Tesisi ve Uygulama Oteli’nde düzenlenen programa; Rektör Prof. Dr. Özcoşar'ın yanı sıra, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Vahap Özpolat, Genel Sekreter Doç. Dr. Mustafa Öztürk, Genel Sekreter Yardımcısı Öğr. Gör. Muhammed İkbal Saylık, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Canan Eren Dağlı ve Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aynur Özfırat katıldıl

Basın mensupları ile gerçekleştirdiği toplantıdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Özcoşar, “Toplumsal sağduyu ve kamusal alanda farkındalık yaratarak doğru ve objektif bilgilerin topluma ulaştırılması hususunda önemli bir görevi yerine getiren basın mensuplarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederim.” dedi.

Üniversite yönetiminin önümüzdeki süreçte hedeflediği çalışmalarla ilgili açıklamaları ile  süren toplantı, daha sonra soru-cevap faslıyla sona erdi.mardinmedya.net

mardin artuklu üniversitesi yeni yönetim basın ibrahim özcoşar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üniversite (deki tehlikenin farkında mısınız?)
Üniversite (deki tehlikenin farkında mısınız?)
​Cami cemaati Diyanet’in teravih kararına ne diyor?
​Cami cemaati Diyanet’in teravih kararına ne diyor?