siyonist işgalci Filistinli kadını infaz etti

işgalci siyonist askerleri, sebepsiz yere yaraladıkları Filistinli kadına tıbbi müdahaleyi engelleyerek, kan kaybından hayatını kaybetmesine yol açtı.

siyonist işgalci Filistinli kadını infaz etti
Bu içerik 399 kez okundu.

İşgal altındaki Kudüs'ün kuzeyinde yer alan Qalandiya askeri geçiş noktasındaki işgalci askerler, 50 yaşlarındaki Filistinli bir kadını infaz ettiler.

Olaya şahit olanların anlattıklarına göre, işgalci askerler, bıçak gizlediğini idda ettikleri Filistinil bir kadını yakın mesafeden silahla vurdular.

Sosyal medya ağlarında yayınlanan videolarda görüldüğü üzere, işgalci askerler, kendilerinden meterelerce uzakta olan ve hiçbir tehlike arz etmeyen kadına silahla ateş açıyorlar.

siyonist askerler sadece ayağından vurulan Filistinli kadına tıbbi müdahale yapılmasına engel oldular ve yakınlardaki sağlık kuruluşuna nakledilmeden önce kan kaybetmesini beklediler. Ardından kadının hayatını kayebttiğini açıkladılar.

Olayın ardından siyonist işgalciler, olay yerinde herhangi bir sorunun çıkmaması için geçişi Filistinlilerin araç geçişlerine kapattılar.mardinmedya.net

filistin kudüs qalandiya direniş işgal siyonist infaz kadın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İŞE DERİCESİNE SARILMAK DEYİMİ VE HİKÂYESi
İŞE DERİCESİNE SARILMAK DEYİMİ VE HİKÂYESi
ALMAYA ALMAYA NE GÖLLER KURUR
ALMAYA ALMAYA NE GÖLLER KURUR