Mescid-i Aksa'daki ihlaller devam ediyor

Yayınlanan rapora göre, siyonist işgalcilerin Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları her geçen gün artarak, devam ediyor.

Mescid-i Aksa'daki ihlaller devam ediyor
Bu içerik 299 kez okundu.

Kudüs Araştırma Merkezi, bugün yayınladığı raporda, işgal polisi ve askerlerinin de askeri kıyafetleriyle baskınlara eşlik ettiğini açıkladı.

Geride kalan Ağustos ayında, 3 bin 180 Yahudi işgalcinin Mescid-i Aksa'ya baskın düzenlediği kaydedilen raporda, Yahudi din okullarından da 150 öğrencinin Mescid-i Aksa'ya düzenlenen baskınlara katıldığı belirtildi.

Kudüs Araştırma Merkezi, geçen ay en kalabalık baskının, Kurban Bayramı'nın birinci günü gerçekleştirildiğine ve fanatik Yahudi haham Yehuda Glick'in öncülük ettiği baskına 1 bin 729 işgalcinin katıldığını bildirdi.

Raporda, işgalci siyonistlerin Ağustos ayında Mescid-i Aksa'da cami cemaatini darp etme ve zorla dışarıya çıkarma gibi bir dizi ihlale de imza attığı ifade edildi.

Kudüs Araştırma Merkezi, Mescid-i Aksa'ya düzenlenen baskınlara katılanların sayısının Ağustos ayında dikkat çekici bir şekilde arttığına da dikkat çekti.

Merkez Müdürü Imad Evu Avvad, baskınlara katılanların sayısındaki artışın fanatik Yahudilerin işgal rejimi üzerinde daha çok etkili olmaya başladıklarının göstergesi olduğunu söyledi. (İLKHA)

kudüs mescidi aksa işgal siyonist rejim direniş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gençliğin İmanını Kim Koruyacak?
Gençliğin İmanını Kim Koruyacak?
ALLAH İÇİN VER(EBİL)MEK
ALLAH İÇİN VER(EBİL)MEK